Latviski | По русски | English

 

 

Jums vajag steidzami izgatavot 70 vizītkartes, 30 kalendārus, 80 uzlīmes, 15 ielūgumus?
Vai tie bija vajadzīgi jau vakar?


Šīs problēmas atrisina digitālās drukas tehnoloģija. Kādas priekšrocības iegūst digitālās iespiedmašīnas lietotājs?
Vispirmām kārtām nepieredzētu operativitāti un elastību. Digitālā druka dod iespēju operatīvi izdarīt izmaiņas Jūsu materiālos tieši pirms iespiešanas. Diezin vai Jūs varētu mainīt Jūsu bukleta saturu pusstundu pirms ofsetdrukāšanas sākuma, nepārceļot darba izpildes termiņu.
Digitāla sistēma ļauj rentabli izdrukāt pat atsevišķus eksemplārus. Pilnīgi reāla kļūst sevišķi steidzamu tirāžu izgatavošana pasūtītāja klātbūtnē.


Pasūtītāju patīkami pārsteigs tas, ka pilnīgi nav nekādu problēmu ar nepilnas tirāžas iespiešanu. Tā vietā, lai noņemtos ar sarežģītu kompozīcijas un krāsu izmēģinājumu procesu, tiek izdrukāts viens darba eksemplārs, kas par 100% atbilst tirāžas izdrukai – jebkuras dizainera ieceres izpildījumam. Tāds izmēģinājums nemaksā dārgi un ir absolūti korekts, jo tirāža tiks izgatavota uz tā paša papīra, ar tām pašām krāsām un ar to pašu iespiedmašīnu, kā izmēģinājuma novilkums!


Druka pēc pieprasījuma. Tā kā mēs varam glabāt Jūsu informāciju elektroniskā veidā, jūs varat izdrukāt tikai to, kas jums šobrīd vajadzīgs, jebkurā daudzumā. Piemēram, tagad nevajag pasūtīt tipogrāfijā tūkstošiem katalogu uzreiz, it sevišķi, ja tajos norādītās cenas var drīz mainīties. Digitālā druka ļauj iespiest 100 eksemplārus, bet pēc tam izdrukāt vēl, izdarot vajadzīgās izmaiņas. Tagad jums nevajadzēs piepildīt savu noliktavu ar materiāliem, kuri ne vien aizņem vietu, bet arī ātri vien noveco.

Personalizācija, tas ir, iespēja papildināt katru iespiesto lapu papildināšana ar unikālu teksta, skaitļu vai ilustratūvu materiālu ir vēl viens digitālās drukas priekšrocība. Iespējams vienas tirāžas ietvaros izdrukāt vairākas dokumenta versijas (dažādās valodās vai ievietojot informāciju par vietējo pārstāvniecību); izgatavot iespiestos materiālus nelielām grupām vai pat individuāliem patērētājiem atbikstoši viņu interesēm, kas ļauj uzlabot atbildes reakciju uz mārketinga vai reklāmas materiāliem,


Lūk, tikai neliels pasūtāmās produkcijas uzskaitījums:

- vizītkartes, bukleti, lapiņas, kuponi, atklātnes, mapes, plakāti;
- apliecības, caurlaides, kluba un diskonta kartes;
- kalendāri (kabatas, “mājas”, sienas kalendāri);
- ieliktņi, apvāki un etiķetes audio un video kasetēm;
- fotoalbumi un fotogrāfijas
- ielūgumi, reģistrācijas veidlapas, aptaujas lapas un dalībnieku anketas;
- informācijas brošūras, katalogi, gada pārskati;
- cenrāži, uzlīmes un inventāra zīmes;
- ekspluatācijas instrukcijas;
- uzskates līdzekļi, mācību grāmatas, instrukcijas un rokasgrāmatas;
- prezentācija uz papīra un plēves, liela formāta tabulas un grafikas;
- materiāli sūtīšanai pa pastu;
- pārdevumu atbalsta materiāli (uzlīmes, cenrāži u.c.).


Mēs garantējam:

- efektīvu darbu ar mazām tirāžām, sākot pat ar vienu eksemplāru;
- pasūtījumu operatīvu izpildi, kad to izgatavošanai vajadzīgas tikai dažas minūtes vai stundas;
- plašu izlaižamās produkcijas nomenklatūru un dažādus papildu pakalpojumus.


Pats par sevi saprotams, ka mēs garantējam augstu izpildījuma kvalitāti. Mums ir arī papildu finiša iekārtu līnija. Pieņemšanas dienā mēs varam izpildīt drukas darbus ne vien uz atsevišķām lapām, bet arī izgatavot brošūras, bukletus, pārskatus un prospektus.

 

 

 

© Adlibitum,
[email protected]