Latviski | По русски | English


 

 

Darbā mēs izmantojam firmas Xerox mašīnu DocuColor 5000_AP. Izstrādājot DocuColor 5000_AP, firmas Xerox speciālisti uzvirzīja mērķi, ka digitālajam drukas aparātam vispirmām kārtām jānodrošina maksimāli augsta attēla kvalitāte. Un tas tika sasniegts, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas. Ar DocuColor 5000_AP izdrukātajiem dokumentiem ir skaidrs, viegli lasāms teksts, bet košās un dabiskās krāsas priecē acis.


Xerox DocuColor 5000_AP pārstāv jaunas paaudzes digitālās drukas mašīnas, kas maina tradicionālos priekšstatus par pilnkrāsu dokumentu drukāšanu. Visaugstākā kvalitāte, automātiska divpusēja (dupleksa) druka, spēja drukāt uz papīra ar blīvumu no 80 līdz 300 g/m2 , kā arī uz daudziem speciāliem materiāliem, (caurspīdīgas plēves, plastikāts, uzlīmes) padara Xerox DocuColor 5000_AP ir neaizstājams kvalitatīvai digitālai drukāšanai. Attēlu iegūšanai Xerox DocuColor 5000_AP izmantota elektrofotogrāfijas jeb kserogrāfijas tehnoloģija. Pilnkrāsu attēls tiek izveidots, izmantojot četrus tonerus – gaišzilu, aveņkrāsas, dzeltenu un melnu (CMYK). Lai iegūtu augstas kvalitātes attēlus ar izšķirtspēju 600 x 600 dpi. krāsas daļiņu izmērs nepārsniedz 6 mkm. Rezultāts – skaidri attēli ar laidenām līknēm un diagonālām līnijām. Cita Xerox DocuColor 5000_AP konstrukcijas īpatnība ir attēla pārnešanas tehnoloģija, izmantojot pārnesējlentu. Katras krāsas daļa tiek izveidota uz fotoreceptoru veltņiem, bet pēc tam tās secīgi pārnestas uz pārnesējlentu. Kad uz lentas izveidots četru krāsu attēls, tas ar vienu reizi tiek pārnests uz papīra kas ļauj sasniegt ideālu pielīdzinājumu. Mašīna ietur precīzu priekšpuses/aizmugures puses reģistrāciju un krāsu reģistrāciju, lai iegūtu visaugstāko attēla kvalitāti. Nav noslēpums, ka precīza reģistrācija ir viens no galvenajiem faktoriem, kas nodrošina augstas kvalitātes krāsu attēlu iegūšanu. DocuColor 5000_AP izpilda attēla reģistrāciju ne pēc lapas malā, kā tas bija iepriekšējo paaudžu tehnikā, bet centrā.


Pielietojot kompleksa DC 5000_AP jaunākās attēla veidošanas tehnoloģijas un citus Xerox tehnoloģiskos risinājumus, mēs varam nodrošināt:

 

- visaugstāko krāsu attēlu izdrukas kvalitāti – 600 x 600 dpi bezrastra drukas (contone 8 bit);
- druku uz blīva, līdz 300 g/m2 papīra, un uz daudziem speciāliem materiāliem (caurspīdīgām plēvēm, papīra un polimērmateriāla uzlīmēm, plastikāta, pauspapīra);
- druku uz palielināta formāta 320 x 450 mm, tādā kārtā pēc malu apgriešanas iegūstit formātu A3; produkciju var sagriezt jebkurā formātā;
- tirāžas atkārtošanu pat pēc ilgāka laika, pateicoties precīzai krāsu kalibrēšanai;
- digitālās krasu proves izdruku par tirāžas produkcijas cenu.

 

Mūsu līdzstrādnieki izpildīs visu Jūsu faila sagatavošanu pirms drukāšanas. To var izdrukāt bez izmaiņām tieši no elektroniskā nesēja vai apstrādāt atbilstoši jūsu vēlmēm.


Drukāšanas procesā tiek izmantots drukas serveris (RIP) Creo CXP6000.

 

Nosaukums Creo operatīvajā poligrāfijā vienmēr asociējies ar augstāko krāsu kvalitāti. Creo CXP6000 turpina šīs tradīcijas, nodrošinot izcilu pilnkrāsu druku un raksturlielumus, kas apmierina visprasīgāko pasūtītāju.

 

Krāsu drukas serveris SXP6000 atbalsta krāsu vadības sistēmu, kas nodrošina profesionāla līmeņa digitālās drukas visaugstāko kvalitāti un efektivitāti. CXP6000 atbalsta paplašinātu emulāciju un profilu komplektu krāsu atveidošanai, ļaujot izpildīt praktiski jebkura veida krāsu druku. Krāsu emulācijas DeviceLink, automātiskā trepinga Creo Full Auto Frame un krāsu tiešas salikšanas Pantone režīmi ļauj izpildīt jebkura līmeņa krāsu vadības un apstrādes operācijas. Tāpat SXP6000 atbalsta mainīgu datu izdruku ar plašu programmregulējumu komplektu un jaudīgiem dažādu dokumentu apstrādes režīmiem.


XEROX_5000_AP

digitālā druka


© Adlibitum,
[email protected]