Latviski | По русски | English

 

 

Drukas darbiem galvenokārt izmantojam papīru XEROX Golotech. Patlaban tas ir labākais papīrs pilnvērtīgai drukai, kā ar savām unikālajām īpašībām, tā arī ar sortimentu. Tas ir augstas kvalitātes papīrs bez pārklājuma. Superkalandrējums piešķir papīram Golotech īpašu gludumu un ļoti vienmērīgu struktūru. Šim papīram nav analogu. Golotech SUPARGLOSS ir papīrs ar vienpusēju supergludu 90% ideālu pārklājumu, kas ideāli piemērots apvākiem, ielūgumiem, atklātnēm, digitālajām krāsu fotogrāfijām.

 
Bez šiem papīriem izmantojam arī citus digitālajai drukai paredzētus augstas kvalitātes papīrus, piemēram, firmas StoraEnso papīru 4CC. Iespējama arī drukas darbu izgatavošana praktiski uz visiem gludiem papīriem ar pārklājumu un bez tā, kādus izmanto ofseta tipogrāfijās. Kas attiecas uz dizaineru papīriem un pauspapīriem, tad ierobežojumus nosaka vienīgi virsmas struktūra. Tāpēc, strādājot ar tādiem materiāliem, mēs vienmēr piedāvājam pasūtītājam izdarīt izmēģinājuma druku.

 

UZLĪMES

 

Papīra uzlīmēm izmantojam FASSON markas materiālus. Tā ir pazīstamākā firmas pašlīmējošu materiālu tirdzniecības marka. Firma Avery Dennison ir pasaules līderis pašlīmējošo materiālu ražošanā.
Uzlīmju materiāli ir dažādi - necaurspīdīgi (coverall), viegli noņemami un viegli plīstoši (plombēšanai).
Polimērmateriāla uzlīmes – caurspīdīgas un baltas.

 

Mitrumizturība, noturība pret ķīmiski agresīvām vidēm un jūras ūdeni ļauj šo materiālu izmantot aktīvās ārējās vidēs, rūpniecības uzņēmumos. Izstrādājumi ilgi saglabā krāsu, ir noturīgi pret ultravioleto starojumu, neizbalē saulē. Optimāls paliekošs pielīmējums plašā temperatūru diapazonā no - 40°C līdz +70°C, minimālā pielīmēšanas temperatūra - 25°C. Uzklājot spoguļattēlu caurspīdīgai uzlīmei, jūs varat to piestiprināt stikla durvju vai skatloga iekšpusē.


Pielietojums. Ārējā un iekšējā reklāma skatlogos, uz sienām, transportlīdzekļos. Reklāma un firmas logotipi uz suvenīrprodukcijas. Noturīgu krāsainu produkcijas (arī dziļi saldētas produkcijas) etiķešu izgatavošana. Telpu norādes.

 

PLĒVES

 

Xerox Transparencies plēves ir ideāli savietojamas ar krāsu drukas tehnoloģiju. tās labi rāda krāsas, tām piemīt augsta drukas izšķirtspēja, laba saķere ar krāsvielu. Attēls nenobrūk un ilgi saglabā svaigu un košu izskatu, tāpēc materiālu var izmantot ilgi.

 

PLASIKĀTS

 

Xerox Never Tear ir balts poliesters ar blīvumu 100 vai 150 mkm. Dilumizturīgs, izturīgs pret mitrumu, eļļām un netīrumiem, nepieņem traipus, izturīgs uz stiepi. Var izmantot uz ielas, nebaidās temperatūras maiņas. Jebkuri netīrumi viegli noņemami, nebojājot attēlu. Tas ir ideāls materiāls ilgi lietojamiem dokumentiem, kas bieži tiek nodoti no rokas rokā.


Pioelietojums. No tāda materiāla izgatavoti cenrāži vai kafejnīcas, restorāna ēdienkartes nav jālaminē vai jāpārklāj ar aizsargplēvi, jebkurus traipus viegli notīrīt, nekaitējot attēla kvalitātei. Lietošanas instrukcijas, transporta kustības grafiki – visi šie materiāli kalpos ilgi un neizbalēs. Koši un krāsaini posteri ārējai reklāmai, iekštelpu norādes būvobjektos, ražošanā vai veikalā.

 

PAPĪRU KATALOGS

 

Mūsu birojā var saņemt mūsu izmantojamo materiālu katalogu. Tas satur materiāla nosaukumu un drukas paraugu.


Pastāvīgiem pasūtītājiem katalogu izsniedzam bez maksas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Adlibitum,
[email protected]